Over ons

Wilt u meer informatie of vrijblijvend kennismaken met Groeipunt? Neem dan contact op met één van onze medewerkers.

Erwout Slot

Erwout Slot
Directeur

erwout.slot@groeipunt.nl
06-20 136 800

Richard Langeslag

Richard Langeslag
Accountmanager

richard.langeslag@groeipunt.nl
06-40 937 812

Herbert de Witte

Herbert de Witte
Accountmanager

herbert.dewitte@groeipunt.nl
06-53 984 669

Hendrik de Boer

Hendrik de Boer
Accountmanager

hendrik.deboer@groeipunt.nl
06-36 301 651

Rachel van Vulpen

Rachel van Vulpen
Accountmanager

rachel.vanvulpen@groeipunt.nl
06-49235741

Dini Kortman

Dini Kortman
Accountmanager

dini.kortman@groeipunt.nl
06-10 686 520

Nahrine Mourad-Yousef

Nahrine Mourad-Yousef
Commercieel medewerker

nahrine.mourad@groeipunt.nl
088 - 262 07 03

Evelien van Bergen

Evelien van Bergen
Commercieel medewerker

evelien.vanbergen@groeipunt.nl
088 - 262 07 03

Inge Marsman

Inge Marsman
Commercieel medewerker

inge.marsman@groeipunt.nl
088 - 262 07 03

Christy Groenen-Rompelman

Christy Groenen-Rompelman
Commercieel medewerker

christy.groenen@groeipunt.nl
088 - 262 07 03

Willeke van Uum

Willeke van Uum
Commercieel medewerker

willeke.vanuum@groeipunt.nl
088 - 262 07 03

Sabine Even

Sabine Even
Commercieel medewerker

sabine.even@groeipunt.nl
088 - 262 07 03

Jarno Gudden

Jarno Gudden
Adviseur cursussen en opleidingen

jarno.gudden@groeipunt.nl
06-23 814 344

André Dijkman

André Dijkman
Adviseur cursussen en opleidingen

andre.dijkman@groeipunt.nl
06-28 732 771

Peter Hartman

Peter Hartman
Adviseur cursussen en opleidingen

info@groeipunt.nl
06-37 330 408

Johan Leferink

Johan Leferink
Adviseur cursussen en opleidingen

info@groeipunt.nl
06-51 840 717